İZMİT’İN KARDEŞ ELLERİ MANAVGAT İÇİN BİRLEŞTİ

İZMİT’İN KARDEŞ ELLERİ MANAVGAT İÇİN BİRLEŞTİ
Haberler

İZMİT’İN KARDEŞ ELLERİ MANAVGAT İÇİN BİRLEŞTİ

Ülkemizde geçtiğimiz günlerde başlayıp halen daha etkisini sürdüren orman yangınlarında mağdur olan vatandaşların yaralarını sarmak için harekete geçen İzmit Belediyesi’nin Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde başlattığı yardım kampanyasına tüm İzmitliler destek olmaya devam ediyor. Yangında mağdurlarına destek olmak için başlatılan kampanyada Gıda Bankası’nda toplanan tüm bağışlar Manavgat’a götürülecek. El ele vererek Manavgatlı kardeşlerine yalnız olmadıklarını hissettiren İzmitliler bugün (pazar) yüzlerce battaniye ve çeşitli yardımlarda bulundu.

Kardeş Eller Birleşti

Yarın akşama kadar sürecek olan kampanyaya destek olmak isteyen İzmitliler, saat 10.00 ile 20.00 arasında Gıda Bankası’na yardımlarını teslim edebilecek. Kampanya kapsamında su ve içecek (meyve suyu, soda, uzun ömürlü süt vb.) bebek bezi- bebek maması- bebek devam sütü, hijyenik ped, yanık kremi, konserve/paketli gıda, kolonya, ıslak mendil- peçete- tuvalet kâğıdı, ağrı kesici, battaniye- pike ve küçükbaş-büyükbaş hayvan yemi yaşanan felaketle birlikte evlerini kaybeden ve yardım bekleyen vatandaşlar için toplanarak Manavgat ilçelerinde bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Gıda Bankasına Ulaşım

Ülkemizin çoğu yerinde yaşanan yangın devam ederken hassas davranarak çağrıya kayıtsız kalmayan, destek olmak isteyenler 262 318 00 00 (İzmit Belediyesi) ve 262 331 88 68 (Gıda Bankası) numaraları arayarak Mehmet Ali Paşa Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:35/A Namık Kemal Lisesi karşısı adresindeki İzmit Belediyesi Gıda Bankası’na ulaşarak yardımlarını teslim edebilecek

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.