Dost Eller Hakkaniye'de ki Çocukların Yüzünü Güldürdü

Dost Eller Hakkaniye'de ki Çocukların Yüzünü Güldürdü
Haberler

Dost Eller Hakkaniye'de ki Çocukların Yüzünü Güldürdü

 

İzmit Belediyesi’nin “Dost Eller” projesi yardımseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturmaya devam ediyor. Son olarak Kocaeli Üniversitesi Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin yardımlarını Hakkaniye köy okuluna ulaştıran İzmit Belediyesi, çocukların yüzünü güldürdü.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in göreve gelir gelmez hayata geçirdiği, yardım yapmak isteyen vatandaşlarla ihtiyaç sahiplerini buluşturan belediyenin Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen Dost Eller Projesi, yüzleri güldürmeye devam ediyor.

İZMİT BELEDİYESİ ULAŞTIRDI 

İzmit Belediyesi, proje kapsamında Kocaeli Üniversitesi Ömer İsmet Uzunyol Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin kurduğu “Minik Kalpler” topluluğu ile birlikte Hakkaniye köy okuluna el uzattı. Üniversite öğrencilerinin büyük uğraş ve heyecanla oluşturduğu yardım kolileri, belediyenin tahsis ettiği araç ile Hereke kampüsünden alınarak ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı. Okul öğrencilerine mont, bot ve kitap desteği verildi.

BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR 

Yardım kolilerinin açılmasının ardından köy okulu öğrencileriyle birlikte şarkılar ve danslar eşliğinde güzel vakit geçiren yardımsever öğrenciler “Çevremizden aldığımız destek ve kendi imkânlarımızla okullardaki minik kalplere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ne yazık ki imkânlarımız kısıtlı olduğu için uzak bölgelerde çok etkili olamıyoruz. Hakkaniye köy okuluna yardımı ulaştırmamız için destek veren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.