İZMİT BELEDİYESİ AŞEVİ ÇALIŞIYOR, İZMİT PAYLAŞTIKÇA GÜLÜMSÜYOR

İZMİT BELEDİYESİ AŞEVİ ÇALIŞIYOR, İZMİT PAYLAŞTIKÇA GÜLÜMSÜYOR
Haberler

İZMİT BELEDİYESİ AŞEVİ ÇALIŞIYOR, İZMİT PAYLAŞTIKÇA GÜLÜMSÜYOR

Haftalık Temel Yemek İhtiyacı

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Sosyal Yardım Değerlendirme Kurulu’nca sıcak yemek desteği sağlanması uygun bulunan hanelere her gün, günde bir öğün olmak üzere İzmit Belediyesi Aşevi’nde üretilen yemeklerle katkı sunuyor. Günlük olarak üretilen yemekler haftanın beş günü vatandaşların ikamet adreslerine götürülüyor ve ihtiyaç sahibinin haftalık temel yemek ihtiyacını karşılıyor.

Sıcak Yemek Durağı

Ayazma Kültür Merkezi’nde sebze yıkama, yemek hazırlık, pişirme, soğuk hava deposu, bulaşıkhane, mal giriş/çıkış alanları ve personel soyunma odalarının yer aldığı Aşevi, deneyimli personellerden oluşan ekibiyle birlikte vatandaşlara hijyenik ve kaliteli yemek hizmeti sunuyor. Haftanın 5 günü hizmet veren Aşevi, ihtiyaç sahiplerinin gün boyu sıcak yemek durağı oluyor.

Nasıl Başvurabilirim?

İzmit Belediyesi Aşevi’nden faydalanmak isteyen İzmitli vatandaşlar, izmitasevi.izmit.bel.tr 0262 318 00 00/ 0262 318 03 03 numaralı hatlardan veya Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde yüz yüze başvuruda bulunabilir. Sosyal Hizmet Uzmanları tarafından yapılacak olan hane incelemesi ve değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan haneye sıcak yemek desteği sağlanmaya başlayacaktır.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.