İZMİT BELEDİYESİ, ÇOCUKLARIN YÜZÜNDE GÜLÜMSEME OLUŞTURDU

İZMİT BELEDİYESİ, ÇOCUKLARIN YÜZÜNDE GÜLÜMSEME OLUŞTURDU
Haberler

İZMİT BELEDİYESİ, ÇOCUKLARIN YÜZÜNDE GÜLÜMSEME OLUŞTURDU

Sosyal belediyecilik anlayışı ile engelli, kadın, çocuk, yaşlı ve ihtiyaç sahipleri başta olmak üzere toplumun her kesimini düşünen İzmit Belediyesi, yeni yılın ilk günlerinde Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Alikahya Kadım Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi gören çocukları ziyaret etti. İzmit Belediyesi Koordinatörleri Ozan Aksu ve Hakan Yalçın ile Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci’nin gerçekleştirdiği ziyaretlerde çocuklara hediyeler verildi.

Sağlık Çalışanlarına Kolaylık Dilediler

Hastanede tedavi gören çocuklara ve ailelerine puset, bebek albümleri, oyuncak, bebek bezi, mama gibi hediyeler takdim eden ekip, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını iletti. Hastanelerin kadın-çocuk servislerini gezen ekip, pandemi şartları sebebiyle yükleri ciddi derecede artan sağlık çalışanlarına minnetlerini sunarak kolaylıklar diledi. Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetleri gözlerinden okunan çocuklar ve aileleri İzmit Belediyesine teşekkür etti.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.