KARNESİNE KAVUŞAN ÖĞRENCİLER SOLUĞU İZMİT BELEDİYESİNDE ALDI!

KARNESİNE KAVUŞAN ÖĞRENCİLER SOLUĞU İZMİT BELEDİYESİNDE ALDI!
Haberler

KARNESİNE KAVUŞAN ÖĞRENCİLER SOLUĞU İZMİT BELEDİYESİNDE ALDI!

 

Hürriyet’e Teşekkür

Etkinliğin ilk gününde stantlara yoğun ilgi gösteren İzmitli öğrenciler, karne hediyeleri için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti. Karne hediyelerini alan isimlerden biri olan Derin Nil Kalyoncuoğlu, “Karneni getir hediyeni götür standına gelerek karnemi gösterdim ve lunapark biletimi aldım. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Karnemizi Getirdik Biletimizi Aldık”

Yoldan arkadaşlarıyla geçerken stantları gördüğünü belirten lise öğrencisi Nurhayat Sürel, “ Arkadaşlarımızla Çarşı’da gezerken bu stantları gördük ve karnelerimizi getirdik ve biletimizi aldık. Şimdi buradan bu biletlerle sinemaya gideceğiz, bu jesti için İzmit Belediyesine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

“Adil Ödüllendirmeden Memnunuz”

Ortaokul öğrencisi oğlu ile standa gelen ve İzmit Belediyesine bu fırsatı verdiği için teşekkür eden Hamza Temel ise, “Maddi anlamda burada verilen biletleri alamayacak durumda değiliz. Ülkemizin geleceği olarak görülen gençlerimize adil bir ödüllendirme adı altında böyle bir uygulama yapıldığı için İzmit Belediyesinden memnunuz ve açıkçası çok da hoşumuza gidiyor. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in de bu tür hizmetlere ve yine adil uygulamalara devam etmesini temenni ederek çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.