Başkanın Mesajı

 

Toplumsal dayanışma, insanların ekonomik, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının karşılanmasının yanında toplumsal huzurun ve barışın sağlanmasında da önemli rol oynamaktadır.

Bu doğrultuda;

  • İzmit’teki tüm vatandaşlarımız arasında dayanışma kültürünü geliştirmek,
  • Toplumdaki yardımlaşma konusundaki farkındalığı arttırmak,
  • İzmit’teki ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile bağışçılarımızı buluşturarak, doğru kaynağı gerçek ihtiyaç sahibine ulaştırmak amacıyla Kardeş Eller Projesi’ni hayata geçiriyoruz.

Projemiz ile birlikte, İzmit’te yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın taleplerini sosyal değerlendirme kurulu tarafından değerlendirip, talebi uygun bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması noktasında, bağışçılarımızla iş birliği içinde olup ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza ulaşmak projemizin genel hedefidir. Bu doğrultuda tüm İzmit halkını dayanışmaya davet ediyoruz.

Herkesin zaman zaman desteğe ihtiyaç duyduğu dönemler olabilir. Sen de Kardeş Eller Projemiz ile desteğe ihtiyacı olan vatandaşlarımıza kardeş elini uzatabilir, hem kendi yüzüne hem de destek verdiğin kardeşinin yüzüne bir gülümseme kondurabilirsin.Unutma, İYİLİK GÜLÜMSETİR.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.